Een aangekleed jacht voor een uitgeklede prijs! NU EURO 259.500 Inclusief BTW vaarklaar opgeleverd te Lemmer
We krijgen vaak de vraag of de prijs op de website ook echt voor een vaarklaar schip is. Veel aanbieders hanteren basisprijzen, waarbij extra opties nog als meerprijs worden toegevoegd.
Maar welke opties moet je dan kiezen? Wat voor ons vanzelfsprekend is, kan voor anderen ingewikkeld zijn.
Daarom heeft West Yachting de koppen bij elkaar gestoken en een vaarklare aanbieding gecreëerd!
Comfort
Als het om comfort gaat, wil je het warm hebben en lekker kunnen douchen. Daarom zijn deze modellen uitgerust met een hete luchtverwarming en een boiler voor warm water. Het schip heeft horren voor de luiken om muggen buiten te houden en verduistering voor de ramen en luiken, zodat je in het donker kunt slapen en de zon buiten blijft. Op het gebied van navigatie willen we ervoor zorgen dat je niets tekortkomt. Daarom leveren we op alle drie de modellen de benodigde apparatuur, zoals een plotter om je route te volgen, een dieptemeter om ondiepten te detecteren, een windmeter om de richting en kracht van de wind af te lezen, een marifoon voor communicatie, en een automatische piloot die het schip op koers houdt..
Techniek
We willen je het beste bieden op zeilgebied, daarom leveren we op elk model de upgrade naar SPS Duurzame Performance zeilen. Dit is het eerste zeil gemaakt van gerecycled materiaal, wat goed is voor het milieu en zorgt voor maximale zeilprestaties. Deze laminaatzeilen zijn zeer vormvast, waardoor je het reven kunt uitstellen.
De vallen zijn gemaakt van rekvrij dyneema, en de stuurwielen zijn uitgevoerd in epoxy. Je kunt zelf kiezen of je ze in het zwart of wit wilt.
De Hanse modellen 410 en 460 zijn zelfs uitgerust met een zwaardere motor met klapschroef, een elektrische uitschuifbare boegschroef en twee elektrische lieren.
Om het tijdens het zeilen comfortabel te maken, is elk model voorzien van een buiskap in verschillende kleuren. Het grootzeil is opgepakt in een maindrop met lazy jacks, en als je een rolgrootzeil wilt, is dat ook mogelijk.
Transport en levering
Wij regelen het transport van de werf in Duitsland naar Lemmer. We behandelen het onderwaterschip door het eerst volledig op te schuren, te voorzien van twee lagen epoxyprimer en af te werken met twee lagen International antifouling. Tot slot leveren we de boot aan jou in Lemmer. In de ochtend gaan we uitgebreid door het schip, genieten we van een heerlijke lunch, en in de middag gaan we het water op voor een proefvaart, zodat we alles aan je kunnen tonen en uitleggen.
Vaarklaar betekent dus echt vaarklaar en ready to go vanuit Lemmer!